۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

بلیط هواپیما ترکیه

تهیه بلیط هواپیما ترکیه از طریق اکثر آژانس های هواپیمایی امکان پذیر است . قیمت بلیط ترکیه در ایام مختلف سال ، متفاوت است . البته ایرلاین انتخابی شما نیز در قیمت تمام شده بلیط ترکیه تاثیر گذار است . اگر میخواهید بلیط ترکیه ارزان تهیه کنید میتوانید روی بلیط های چارتری و ایرلاین های ارزان ، تمرکز کنید .
بلیط ترکیه
بلیط ترکیه
بلیط ترکیه محدود به بلیط هوایی ترکیه نمی شود برای سفر به این کشور می توانید بلیط ترکیه زمینی با اتوبوس و یا بلیط ترکیه با قطار تهیه کتید و سفر زمینی را تجربه کنید . معمولا بلیط هواپیما ترکیه به شهرهای این کشور با ایرلاین های متنوع ، وجود دارد . برخی ایرلاین ها روزانه به این کشور پرواز دارند . با وجود ایرلاین های متعدد در مسیر ایران – ترکیه ، هر کدام از این هواپیمایی ها ، مقاصد خاصی دارند و شهرهای معینی را در برنامه پروازی خود ، جای داده اند . در اینجا میتوانید با این ایرلاین ها و مقاصد پروازشان به ترکیه آشنا شوید و نسبت به رزرو بلیط ترکیه هوایی با توجه به ایده آل هایتان ، اقدام نمایید :

ایرلاین های عرضه کننده بلیط ترکیه

 

ایرلاین پگاسوس

هواپیمایی پگاسوس به صورت چارتر از ایران به شهرهای آدنا – آلانیا – آنتالیا – آنکارا – استانبول – دالامان – ازروم – ازمیر – قونیه – وان – ترابزون – بدروم – کایسری – دنیزلی ترکیه ، پرواز دارد .

ایرلاین اطلس جت

هواپیمایی اطلس جت نیز از ایران به شهرهای آدنا – آلانیا – آنتالیا – آنکارا – استانبول – دالامان – ازروم – ازمیر – قونیه – وان – ترابزون – بدروم – کایسری – دنیزلی ترکیه ، پرواز دارد و بلیط ترکیه ارزان را میتوان از این هواپیمایی با کیفیت تهیه کرد .

ایرلاین ترکیش

هواپیمایی ترکیش یک از ایرلاین های ترکیه است که به شهرهای آدنا – آلانیا – آنتالیا – آنکارا – استانبول – دالامان – ازروم – ازمیر – قونیه – وان – ترابزون – بدروم – کایسری – دنیزلی ترکیه ، پرواز دارد .

ایرلاین ماهان

ایرلاین ماهان نیز تنها به مسیرهای استانبول و آنکارا پرواز دارد .  

ایرلاین آسمان

تنها مسیری که این شرکت هواپیمایی آسمان به ترکیه دارد ، استانبول است .

ایرلاین ایران ایر

شرکت هواپیمایی ایران ایر نیز تنها به مسیرهای استانبول و آنکارا پرواز دارد . ایرلاین های هواپیمایی قشم ایر ، معراج و تابان نیز به ترکیه پرواز دارند . قیمت بلیط هواپیما ترکیه در شرکت های مختلف با توجه به خدماتی که ارائه می دهند و با توجه به درجه ایرلاین ها متفاوت است . همچنین ممکن است بعضی ایرلاین ها هم روزهای مشخصی به ترکیه پرواز داشته باشند . به همین دلیل ابتدا مشخص کنید که میخواهید چه روزی و با چه ایرلاینی مسافرت کنید .
بلیط هوایی ترکیه
بلیط هوایی ترکیه
اگر میخواهید از دیگر شهرهای توریستی ترکیه هم دیدن کنید ، میتوانید با تهیه بلیط پروازهای داخلی ترکیه که توسط ایرلاین های گوناگون صورت میگیرند ، از شهری به شهر دیگر سفر کنید . بلیط های داخلی ترکیه شامل مسیرهای زیر میشوند : بلیط استانبول به آنتالیا – بلیط آنتالیا به استانبول بلیط استانبول به آنکارا – بلیط آنکارا به استانبول بلیط استانبول به بدروم – بلیط بدروم به استانبول بلیط استانبول به ازمیر – بلیط ازمیر به استانبول بلیط استانبول به آلانیا – بلیط آلانیا به استانبول بلیط استانبول به وان – بلیط وان به استانبول بلیط استانبول کوش اداسی – بلیط کوش آداسی استانبول بلیط استانبول به دالامان – بلیط دالامان به استانبول بلیط استانبول به ارزروم – بلیط ارزروم به استانبول برای رزرو بلیط ترکیه هوایی با همکاران ما تماس بگیرید و بهترین گزینه های پیشنهادی را دریافت کنید .
خط ویژه ترکیه
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۴ ۳
تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا