۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور تایلند

کشوهای آسیای شرقی، کشورهایی با طبیعت فوق العاده زیبا و سواحل زیبا با آب های فیروزه ای، مکانی زیبا برای گردش و تفریح و استراحت و لذت بردن از این طبیعت بکر است. تایلند که به کشور لبخندها شهرت دارد یکی از این کشورهاست که مقصد بسیاری از توریست های خارجی و ایرانی است. تور تایلند تور محبوب کشورهایی است که در طول سال زیاد خورشید را نمی ببیند و همینطور دوستداران طبیعت است. تور تایلند ارزان

بهترین زمان تور تایلند

هرچند میتوانید هر زمانی از سال به تایلند سفر کنید اما بهترین زمان برای سفر به تایلند ماه های خنک و خشک است یعنی بین نوامبر تا اوایل آوریل است. که فصل های سیزن تور تایلند است. و قیمت تور تایلند کمی گرانتر است. در عوض فصل تابستان و ماهای گرم فصل لو سیزن تور تایلند است و میتوانید در میان نرخ های مختلف تور تایلند، تور ارزان تایلند هم پیدا کنید. با این وجود باید بدانید که قصد دارید به کدام قسمت تایلند سفر کنید چرا که آب و هوای سواحل شرقی و سواحل غربی با هم متفاوت است. بهترین زمان برای سفر به سواحل خبر زمستان است که میتوانید از ورزش های آبی و غواصی لذت ببرید. آب و هوای سواحل شرقی در بیشتر ایام سال خوب است.  

انواع تورهای تایلند

شما میتوانید یک شهر از تایلند را برای سفر انتخاب کنید و یا تور ترکیبی تایلند را انتخاب کنید و چند شهر را با هم ببینید. اکثر گردشگران تور تایلند را برای استراحت و تفریح انتخاب می کنند نه تجارت و کار. بانکوک پایتخت این کشور شلوغ ترین و صنعتی ترین شهر این کشور است و اگر قصد خرید دارید بهتر است تور بانکوک را انتخاب کنید. اما اگر میخواهید تفریح کنید و در این مسافرت استراحتی کنید توصیه ما این است یکی از تورهای زیر را انتخاب کنید.
  • تور پوکت
  • تور سامویی
  • تور کرابی
  • تور پاتایا
بیشتر بخوانید

پیشنهاد تور تایلند

لذت سفری دل انگیز با تور تایلند را در لذت سفر تجریه کنید

تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا