۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

بلیط هواپیما تایلند

تایلند یکی از محبوب ترین کشورهای توریستی در بین ایرانیان است . بعد از اینکه تصمیم گرفتید تایلند را برای تعطیلات انتخاب کنید ، باید بلیط هواپیما تایلند رو رزرو کنید  . بلیط شهرهای مهم را خریداری کرده و سفری به یادماندنی را شروع کنید . پس از خرید بلیط برای گرفتن ویزا اقدام کنید .
بلیط تایلند
بلیط تایلند
بهترین زمان سفر با تور تایلند پاییز است . در پاییز رطوبت کم و هوا بسیار مطبوع است . بنابراین اگر قصد سفر به تایلند در پاییز را دارید ، از قبل آن را بخرید . بهتراست از دو ماه قبل برای خرید بلیط اقدام کنید . چون در پاییز بلیط هواپیما تایلند نایاب و گران می شود و ممکن است سفرتان به کلی کنسل شود . در زمان های دیگری همچون مناسبت ها و جشن های مختلف از جمله فروردین (جشن آب) ، تعطیلات نوروز ، کریسمس و ماه اسفند نیز ممکن است بلیط سخت پیدا شود .
بلیط تایلند
بلیط تایلند

رزرو بلیط تایلند

برای بلیط تایلند باید بلیط بانکوک ، بلیط پوکت یا بلیط سامویی خریداری کنید . پاتایا فرودگاه ندارد و باید بلیط بانکوک را خریداری کنید . سامویی نیز پرواز مستقیم از ایران ندارد . پروازهای تایلند به دو صورت مستقیم و غیرمستقیم انجام می شوند . شرکت های ماهان و تای ایرویز پروازهای مستقیم از تهران به بانکوک دارند . این بلیط ها معمولا زود فروخته می شوند . همچنین شرکت های خارجی چون امارات ، الاتحاد ، عمان ایر ، ایرآسیا ، گلف ایر ، پروازهای غیرمستقیم به بانکوک دارند . برای خرید بلیط ارزان تایلند و آگاهی از قیمت بلیط تایلند با ما تماس بگیرید .
خط ویژه تایلند
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۵
تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا