۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

هتل های تایلند

تایلند گردشگرپذیرین کشور در بین کشورهای آسیای جنوب شرقی است . سواحل زیبا ، مردمان خونگرم ، غذاهای عالی مشهور ، درختان نارگیل ، معابد باشکوه ، تاریخ غنی و پربار و آب های روشن ، تایلند را به بهشتی برای جذب خارجیان از سراسر جهان کرده است . با این حجم زیاد گردشگر منطقی است که تایلند هتل های زیادی نیز داشته باشد . هتل های تایلند جوابگوی هر نوع سلیقه ای از توریست ها می باشند و هر کس با هر بودجه ای می تواند در تایلند اقامت کند .
هتل های تایلند
هتل های تایلند
بانکوک ، پاتایا ، پوکت از مهمترین شهرهای تایلند هستند که دارای هتل های با درجه های مختلف هستند . هتل های بانکوک ، هتل های پاتایا و هتل های پوکت هرکدام امکانات و خدمات خوبی را به گردشگران ارائه می دهند .

هزینه اقامت در هتل های تایلند

هتل های 5 ستاره تایلند از هتل های لوکس به شمار می روند و مسلما از قیمت بالاتری برخوردارند . هزینه اقامت در هتل های تایلند با درجه 5 ستاره از 4000 بات به بالاست . هتل های 4 ستاره تایلند در حد هتل های لوکس هستند ولی بیشتر به دلیل قدیمی بودنشان درجه کمتری دارند و قیمت مناسب تری دارند . هزینه هتل 4 ستاره در تایلند از 2000 بات به بالاست .
هتل های تایلند
هتل های تایلند
اگر می خواهید در هزینه هایتان صرفه جویی کنید پیشنهاد می کنیم هتل های 3 ستاره تایلند و یا هتل های 2 ستاره تایلند را برای اقامت انتخاب کنید . 1000 تا 2000 بات هزینه این هتل هاست . درجه هتل ، امکانات و خدمات هتل ، موقعیت مکانی از عواملی است که تعیین قیمت هتل های تایلند تاثیر گذارند . در هنگام رزرو هتل تایلند به این عوامل توجه کنید . از دیگر عوامل موثر می توان به تغییر فصل اشاره کرد . در فصول خلوت تایلند قیمت هتل ها ارزان تر است .
هتل های تایلند
هتل های تایلند
بهترین هتل ها در تایلند ، از جمله هتل های لوکس تایلند ، بوتیک هتل های تایلند ، هتل های ارزان تایلند و … توسط متخصص ما انتخاب شده اند . با ما همراه باشید .
بیشتر بخوانید

محبوب ترین هتل های تایلند

اقامت در معروف ترین هتل های تایلند را با لذت سفر تجریه کنید

تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا