۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تفریحات تایلند

تایلند در سال های اخیر یکی از اصلی ترین مقاصد گردشگری در بین ایرانیان بوده است . این کشور دارای طبیعتی بسیار زیبا ، سواحل دلربا ، جنگل های وسیع ، تاریخ و فرهنگی پربار ، مردمانی خونگرم و آثار تاریخی فراوانی است . به علاوه تفریحات تایلند نقش به سزایی در جذب گردشگران دارد . تایلند تقریبا محبوب ترین مقصد گلف در جهان است . این ورزش در تایلند جایگاه خاصی دارد .
تفریحات تایلند
تفریحات تایلند

تفریحات تایلند

تفریحات تایلند به چند دسته تقسیم می شوند . تفریحات آبی که شامل غواصی ، موج سواری ، قایق سواری ، اسکی ، جت اسکی ، پارک های آبی و … است . به دلیل اینکه تایلند جزایر فراوانی دارد ، ورزش های آبی در آنجا جایگاه مهمی دارد .
تفریحات تایلند
تفریحات تایلند
فعالیت هایی همچون موی تای ، بانجی جامپینگ ، باغ وحش ها ، فیل سواری از دیگر تفریحات در تایلند به شمار می روند . یکی دیگر از تفریحات مهم در تایلند که در بین گردشگران محبوبیت بسیاری دارد ، تفریحات شبانه است . از غروب تا طلوع آفتاب می توانید در خیابان ها پرسه بزنید و لذت ببرید . پاتایا شهری است که برای تفریحات شبانه شهرت بسیاری دارد .
تفریحات تایلند
تفریحات تایلند
تفریحات بانکوک ، تفریحات پاتایا و تفریحات پوکت هر کدام به نحوی در جذب گردشگران تاثیر زیادی داشته اند . در ادامه به معرفی مهمترین مراکز تفریحی تایلند پرداخته ایم .  

مراکز تفریحی تایلند

خط ویژه تایلند
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۵
تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا