۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

رستوران های سنگاپور

کشور سنگاپور نیز با توجه به موقعیت جغرافیایی خاص خود و آب و هوای گرم و نزدیکی به خط استوا که دارد، دارای جاذبه های گردشگری گوناگونی است که بیشتر مورد توجه گردشگران و علاقه مندان به بیابان و صحرا قرار می گیرد. اما از بحث جاذبه های توریستی که بگذریم، در سنگاپور رستوران هایی وجود دارد که با دائقه ی همه گردشگران سازگار ست مخصوصا گردشگران خارجی.
بهترین رستوران های سنگاپور
بهترین رستوران های سنگاپور
یکی از بهترین تفریحات درهنگام سفر به سنگاپور، خوردن غذاهای بومی و محلی هر منطقه و آشنایی با فرهنگ خاص ملت هاست. در کشور سنگاپور تعداد انتخاب های غذای شما بسیار زیاد است از غذاهای محلی گرفته تا انواع غذاهای بین المللی در ضمن غذاهای ایرانی هم در رستوران های سنگاپور سرو می شود.   در کشور سنگاپور تعداد زیادی از ایرانیان صاحب اختیار این رستوران ها هستند و اکثر گردشگران به رستوران های ایرانی در سنگاپور می روند مثل رستوران ايرانی شيراز و یا رستوران آنالاکشمی جاناتا و بعضی از این رستورانها در داخل هتل های لوکس قرار دارند.
رستوران های ایرانی سنگاپور
رستوران های ایرانی سنگاپور
برای کسانی که می خواهند به مالزی و سنگاپور سفر کنند و لذت طعم غذای اصیل مالزیایی را بچشند، ما در اینجا راهنمای جدید و منحصر به فرد در مورد هر آنچه در زمینه غذا و نوشیدنی در پایتخت سنگاپور نیاز دارید را فراهم آوردیم.
  • رستوران باسیلیکو (basilico)
  • رستوران آندره
  • رستوران سامر پاویلیون (summer pavilion)
  • رستوران ام.تی.آر (MTR)
  • رستوران بلو کوزینا (Blu Kouzina)
  • و …

رستوران های سنگاپور

خط ویژه سنگاپور
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۱
تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا