۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

دیدنی های سنگاپور

کشور سنگاپور مملو از جاذبه های گردشگری است، جاذبه هایی که تماشای آنها شما را مات و مبهوت خواهند گردانید. مکان های دیدنی سنگاپور بسیار زیبا و روح نوازند، گردشگران تور سنگاپور مالزی می توانند از سکوت و آرامش بینظیر این اماکن نیز بهره مند شوند و تمدد اعصاب واقعی را تجربه کنند در ضمن برای رفتن به این دیدنی ها می توانید از وسایل نقلیه استفاده کنید چرا که بعضی از این اماکن در بیرون از شهر واقع شده اند.
عکس دیدنی های سنگاپور
عکس دیدنی های سنگاپور
شهر سنگاپور پایتخت استان سنگاپور است که از توریستی ترین شهر مالزی به شمار می رود.یکی از دیدنی های کشور سنگاپور، اسکله کلارک است این مکان بهترین منطقه برای تجربه زندگی شبانه در سنگاپور ست که علاوه بر قایق سواری می توانید به خرید هم بپردازید و اگر می خواهید با هنر و فرهنگ مردم آنجا آشنا شوید سری به معبد مقدس دندان بودا بزنید در آنجا مراسمات مختلفی برگزار می گردد.
دیدنی های سنگاپور مالزی
دیدنی های سنگاپور مالزی
از دیگر جاذبه های دیدنی سنگاپور میتوان به باغ های گیا‌هشناسی ،باغ‌های خلیج ، مسجد سلطان سنگاپور ،موزه تاریخ ،شهر برفی سنگاپور و پارک شبانه روزی سافاری سنگاپور اشاره کرد. پیشنهاد ما به شما این ست که قبل از سفر آن شهر را کاملا بشناسید چرا که آشنایی قبلی با محل های دیدنی سنگاپور به شما کمک می کند که برای وقتتان برنامه ریزی داشته و بتوانید از تمام جاذبه های شهر بهره مند شوید.

جاذبه های طبیعی سنگاپور

اماکن تاریخی سنگاپور

خط ویژه سنگاپور
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۱
تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا