۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور روسیه

  روسیه، بزرگترین کشور دنیا، ترکیبی از جاذبه های گردشگری، جنگل های عظیم و روستاهای چوبی می باشد. مسکو و سنت پترزبورگ دو تا از زیباترین شهرهای روسیه می باشند که تور روسیه شما را با این دو شگفتی آشنا می سازیم. تاریخ باشکوه و بی پایان روسیه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند و اما مهمان نوازی گرم مردم روسیه شما را مجبور می کند باز هم به این کشور سفر کنید. با یک خانواده روسی دیدار کنید، آنها شما را به صرف شام در منزل خود دعوت خواهند کرد و میتوانید برای گشت و گذار در شهرهای روسیه از آنها کمک بگیرید. با آنها به تئاتر سنت پترزبورگ برویدو یا از دیدنی های مسکو لذت ببرید.

سنت پترزبورگ

سن پترزبورگ نه تنها شهری ست با کاخ های باشکوه، معماری باروک و کلاسیک و کانال هایی با آب شفاف شبیه آینه.. انقلاب روسیه از سن پترزبورگ آغاز شد. در تور سن پترزبورگ شما را با جاذبه هایی از قبیل کاخ زمستانی تزارها، میدان نوسکی، کلیسای سنت اسحاق، مجسمه پیتر کبیر، و قلعه پیتر و پل آشنا میسازیم. همچنین شما را به تور ویژه موزه آرمیتاژ، یکی از با ارزش ترین مجموعه های هنری جهان می بریم. روسیه به خاطر هنر و رقصش هم معروف است. و در تئاتر جوانان شهر از شما به گرمی استقبال می شود.
تور سنت پترزبورگ
تور سنت پترزبورگ

مسکو

با مترو در اطراف پایتخت کشور روسیه یعنی مسکو به گشت و گذار بپردازید. از تور مسکو که شامل بازدید از میدان سرخ ، کاخ کرملین، و سایر موزه های تاریخی و باستانی می شود، لذت ببرید.
تور مسکو
تور مسکو
 

برای اطلاع از قیمت تور روسیه هتل 5 ستاره، ویزای روسیه، رزرو تور روسیه لحظه آخری و رزرو هتل های روسیه با کارشناسان تعطیلات باما تماس بگیرید و مطمئن باشید ارزان ترین قیمت و بهترین خدمات را به شما ارائه خواهیم کرد.

تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا