۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

مراکز خرید روسیه

  روسیه بهشت خریدی برای کسانی ست که به دنبال بهترین چیزها در زندگی خود هستند و یا حتی میخواهند اجناس ارزان را با چانه زدن بخرند. هر چند اجناس بسیاری را باید از مراکز خرید روسیه تهیه کرد، ولی برخی از آنها را هم باید چشم پوشی کرد.
خرید در روسیه
خرید در روسیه
روسیه یک سرزمین خرید فوق العاده مهیج و دوست داشتنی ست. در شهرهای مختلف این کشور بزرگ، محصولاتی صادراتی فوق العاده خاصی را میتوان تهیه کرد. فروشگاه های روسیه هفت روز هفته را مشغول به کارند. بازارها و حراجی کمی زودنر از بقیه سر کار می روند.
برخی از چیزهایی که باید در روسیه بخریم:
  1. بسیاری از فروشندگان دوره گرد در خیابانهای روسیه خواهید دید که آثار هنری زیبایی را می فروشند. اگر کلکسیون آثار هنری دارید، روسیه بهترین گزینه برای سفر است.
  2. روس ها بیش از مردمان هر جای دیگری لباسهای خز میپوشند. در قروشگاه های روسیه می توانید این لباسهای زیبا را با کیفیت عالی پیدا کنید.
  3. در روسیه سیگار 10 برابر ارزان تر از غرب می باشد. پس روسیه برای سیگاری ها هم گزینه خوبی می باشد!
  4. روس ها عاشق خاویار هستند و بهترین خاویار دنیا را تولید می کنند. در این کشور میتوانید خاویار لذیذ را تجربه کنید
  5. شکلات روسی، آبنبات شکلاتی از لذیذ ترین سوغاتی ست که میتوانید برای دوست و آشنا ببرید. حواستان باشد تا در روسیه هستید حسابی نوش جان کنید چون وقتی به خانه برسید چیزی برای شما باقی نمی ماند!
اگر میخواهید به مسکو، سنت پترزبورگ و یا سوچی و سایر شهرهای روسیه سفر کنید و نمیدانید از کجا خرید کنید، با ما باشید. برخی از بهترین مراکز خرید روسیه عبارتند از:
  • مرکز خرید گالریا سنت پترزبورگ
  • مرکز تجاری میدان سرخ مسکو
  • فروشگاه مرکزی کودکان مسکو
و…  

مراکز خرید روسیه

تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا