۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تفریحات روسیه

  تور مسکو و تور سنت پترزبورگ در روسیه به شما این امکان را می دهد تا از برجسته ترین مراکز تفریحی روسیه لذت ببرید. مثلا به تفریح در میدان سرخ مسکو بپردازید، به بازدید از آثار هنری موزه آرمیتاژ بروید، به تئاتر معروف بولشوی و تئاتر مارینسکی بروید و از رقص باله لذت ببرید. یا سری به کاخ های و قلعه متعدد با معماری بی نظیر بروید و سوژه عکاسی خود را پیدا کنید.
تفریحات در روسیه
تفریحات در روسیه
شاید چندین دهه به طول بیانجامد تا بتوان تمام تفریحات در روسیه را کشف کرد. روسیه به دلیل وسعت بسیار زیاد و دارا بودن دیدنی های متعدد، یکی از رویاهای هر گردشگر ماجراجویی می باشد. در چند سال اخیر دولت روسیه، مراکز تفریحی متعددی را بازگشایی کرده که قبلا به روی گردشگران بسته بود. برای کسانی که می خواهند ماجراجویی را همراه با آرامش تجربه کنند، مکانهای زیادی در روسیه وجود دارد.
قیمت تفریحات روسیه
تفریحات روسیه

تور پیاده روی و طبیعت گردی

در روسیه هیچ محدودیتی برای پیاده روی و گشت و گذار طبیعت وجود ندارد. در مرز جنوب و جنوب غربی، کوه های آلتای و قفقاز قرار دارد. در جنوب شرقی دریاچه شگفت انگیز بایکال بین کوه های عظیم و پارک های ملی واقع شده است. در شرق میتوانید قله های آتشفشانی و چشمه های آبگرم کامچاتکا را ببینید. در غرب روسیه هم جنگل های دلفریبی واقع شده که مسافران تور روسیه را شگفت زده خواهد کرد. از سایر تفریحات روسیه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
  • کوهنوردی و اسکی در آلپ
  • ماهیگیری
  • بازدید از حیات وحش روسیه
  • تفریحات شبانه روسیه
و..

مراکز تفریحی روسیه

تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا