۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

دیدنی های روسیه

  به ما اجازه دهید تا به شما کمک کنیم تا اصویری شفاف از مکان های دیدنی روسیه در ذهن شما نقش ببندد. میلیون ها مسافر مثل شما، عاشق کشف گنجینه های شگفت انگیز روسیه ، بزرگترین کشور دنیا هستند. مثل معماری های تاریخی، کلیساهای بی نظیر و شهرهای خیره کننده روسیه.. کشور روسیه در بخش فرهنگی سازمان ملل رتبه هفتم در دنیا را دارد.
دیدنی های روسیه
دیدنی های روسیه
روسیه سرزمین تناقض ها، نماد های باشکوه ثروت را در کنار آثار تاریخی و زمستانهای سرد سیبری و تابستانهای گرم دریای سیاه را برای گردشگران تور روسیه به نمایش می گذارد. روسیه به دلیل وسعت زیاد، تاریخ غنی و مناظر خیره کننده شما را شگفت زده خواهد کرد.
جاذبه های دیدنی مسکو
جاذبه های دیدنی مسکو
عظمت سزارها، خشونت رژیم شوروی، شاهکارهای ادبی و گنبدهای پیازی شکل روسیه مسافران را جادو می کند. روسیه مدرن، شوروی سابق را پس زده و خود را از نو ساخته است. مسکو و سن پترزبورگ دوتا از مهم ترین شهرهای روسیه هستند. گنبدهای طلایی مسکو در کلیسای سنت باسیل را تحسین کنید، از کاخ شگفت انگیز کرملین بازدید کنید، در عظمت و شکوه کاخ زمستانی و ستونهای الکساندر غرق شوید. سری به شهرهای گلدن رینگ با گنبدهای دیدنی و موزه های حیرت انگیز بزنید. برای ریلکس کردن به سواحل سوچی بروید. سایر جاذبه های دیدنی روسیه عبارتند از:
  • میدان سرخ مسکو
  • جزیره کیژی
  • کلیسای سنت باسیل مسکو
  • آرامگاه لنین
و..  

جاذبه های طبیعی روسیه

اماکن تاریخی روسیه

تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا