۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

بلیط هواپیما پوکت

پوکت یکی از توریستی ترین شهرهای تایلند است که روزانه افراد زیادی به آن سفر می کنند . فرودگاه بین المللی پوکت دومین فرودگاه مهم در تایلند است . پوکت نیز همچون دیگر شهرهای مهم تایلند در بعضی زمان ها مملو از گردشگر است . پاییز ، زمستان ، نوروز ، فروردین و کریسمس از فصول گردشگری پوکت هستند . بنابراین در این فصول باید از ماه ها قبل بلیط پوکت را خریداری کنید .
بلیط پوکت
بلیط پوکت

همه چیز در مورد بلیط پوکت

لازم است بدانید که در زمان های عادی پرواز مستقیم از تهران به پوکت وجود ندارد . در تاریخ هایی همچون نوروز و یا بلیط چارتر پوکت می توانید پرواز مستقیم پوکت را تهیه کنید . بهترین زمان خرید بلیط چارتری پوکت 3 هفته قبل پرواز و برای بلیط سیستمی پوکت 3 ماه قبل پرواز می باشد . مدت زمان پرواز نیز 7 الی 8 ساعت می باشد . چندین پرواز از ایرلاین های مختلف به پوکت وجود دارد . اتحاد ایرویز ، امارات ایر ، ایران ایر ، الاتحاد ، عمان ایر ، ایرلاین چین جنوبی و … پروازهای غیرمستقیم به پوکت دارند .
بلیط پوکت
بلیط پوکت

قیمت بلیط پوکت

بلیط هواپیما پوکت قیمت ثابتی ندارد ولی به طور معمول از ۱۹۰۰۰۰۰ تومان شروع می شود . البته قیمت بلیط نیز با توجه به ایرلاین های مختلف متغیر است. برای اطلاع از آخرین قیمت های بلیط ارزان پوکت و بلیط تایلند با کارشناسان ما تماس بگیرید .  
تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا