۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

مراکز خرید پوکت

پوکت توریستی ترین شهر تایلند است . این شهر مراکز خرید زیادی دارد که فرصت های بی نظیری را برای خریداران به وجود آورده است . نام های تجاری بین المللی در قیمت های مناسب ، فرصت های سرگرمی عالی و رستوران هایی که غذاهای مختلف از سراسر جهان دارند ، از ویژگی های مراکز خرید پوکت هستند . اولین مجموعه بزرگ خرید که تا کنون در این جزیره افتتاح شده ، Tesco Lotus در سال 1998 بود . از آن زمان تا تا کنون مراکز زیادی به این شهر اضافه شده است .
مراکز خرید پوکت
مراکز خرید پوکت

مراکز خرید پوکت

چند سال پیش وقتی نخستین مرکز خرید در پکتیک افتتاح شد ، مردم محلی پرسیدند : «همه چیز به کجا منتهی شده است؟» امروزه ، با توسعه بیشتر پوکت ، در همه جای شهر مراکز تجاری خواهید دید ، اما باز اشتیاق بازارهای سنتی در پوکت کم نشده است . مردم تایلند دوست دارند که “مغازه های خود” را گروه بندی کنند ، به طوری که اگر شما به دنبال یک چیز خاص هستید ، چندین مغازه در همان خیابان وجود دارد .
مراکز خرید پوکت
مراکز خرید پوکت
فروشگاه های محلی در پوکت بسیار عالی هستند . وقتی در فروش های تابستانی و زمستانی که 30٪ تخفیف از قیمت اصلی اجناس برند ارائه می شود ، خریداران خارجی در یک وضعیت برنده هستند . در پوکت علاوه بر مراکز خرید مدرن ، بازارهای سنتی جایگاه ویژه ای دارند . بازارهای شبانه پوکت طرفداران زیادی دارد . در این بازارها انواع اجناس از جمله لباس و زیورآلات و سوغاتی های مختلف را می توانید پیدا کنید . از دیگر بازارهای محبوب در بین مراکز خرید تایلند ، بازار شناور پوکت است که در آنجا مواد غذایی تازه ، میوه و سبزیجات و همچنین اجناس محلی فروخته می شود .
مراکز خرید پوکت
مراکز خرید پوکت
در ادامه مهمترین بازارها و مراکز خرید در پوکت را معرفی کرده ایم . با ما همراه باشید .

مراکز خرید پوکت

خط ویژه تایلند
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۵
تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا