۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

هتل های پوکت

پوکت توریستی ترین شهر تایلند است . سواحل شگفت انگیز و جزایر نزدیک آن ، معابد بودایی و زیارتگاه های چینی از عوامل جذب گردشگران به پوکت هستند . علاوه بر این سرگرمی های عظیم شبانه در کنار هتل های مشهور نقش بسزایی در محبوبیت پوکت دارند . هتل های پوکت بیش از یک محل اقامت هستند . میهمان نوازی تایلندی در کنار محل های آرامش بخش ، تجربه ای بی نظیر از سفر به پوکت است .
هتل های پوکت
هتل های پوکت
پوکت هتل های متنوعی با درجه های مختلف دارد . هتل های 5 ستاره پوکت از جمله هتل های لوکس و گران قیمت تایلند هستند . هتل های 4 ستاره پوکت نیز امکانات عالی را برای گردشگران فراهم کرده اند . این هتل ها از بهترین هتل های تایلند به شمار می روند . در صورتی که می خواهید هزینه های سفر به پوکت کمتر شود ، در هتل های 3 ستاره پوکت و هتل های 2 ستاره پوکت اقامت کنید .
هتل های پوکت
هتل ارزان پوکت

هزینه اقامت در هتل های پوکت

در قیمت هتل های پوکت عواملی مانند درجه هتل پوکت ، موقعیت مکانی هتل تایلند پوکت و امکانات و خدمات آن موثر است . از دیگر عوامل موثر در قیمت هتل های پوکت فصل سفر به پوکت است . سفر در فصول خلوت پوکت ، می تواند هزینه اقامت را کاهش دهد .
هتل های پوکت
هتل پوکت
بهترین هتل های پوکت ، از جمله هتل های لوکس پوکت ، بوتیک هتل پوکت ، هتل های ارزان پوکت و … توسط متخصص ما انتخاب شده اند . برای رزرو هتل پوکت با ما تماس بگیرید .  
بیشتر بخوانید

محبوب ترین هتل های پوکت

اقامت در معروف ترین هتل های پوکت را با لذت سفر تجریه کنید

تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا