۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

دیدنی های پوکت

پوکت جذابترین و بزرگترین جزیره تایلند است که دارای مکان ها و جاذبه های فراوان است . دیدنی های پوکت  از جمله سواحل سفید شنی ، موزه های فوق العاده ، معابد قابل توجه ، نمایش های عجیب و غریب ، شب زنده داری به یادماندنی و مناظر طبیعی زیبا از دلایلی است که پوکت را محبوب گردشگران کرده است .
دیدنی های پوکت
دیدنی های پوکت

دیدنی های پوکت

شهر پوکت پایتخت استان پوکت است که از توریستی ترین شهر تایلند به شمار می رود . یکی از زیباترین جاذبه های پوکت ، جزایر فی فی است که در 48 کیلومتری این شهر قرار دارند . جزایر فی فی بهشت تایلند محسوب می شوند . سفر به جزیره پوکت بدون دیدن سواحل آن ناقص می ماند . جذاب ترین جای پوکت ، شهر قدیمی پوکت است . این شهر معماری اروپایی دارد و با قدم زدن در آن حال و هوای گذشته برایتان تداعی می شود .
دیدنی های پوکت
دیدنی های پوکت
اگر با بچه ها به پوکت سفر کرده اید ، از آکواریوم پوکت دیدن کنید . در میان گونه های عجیب و غریب ماهی ، لاک پشت های دریایی ، خرچنگ و ستاره دریایی قدن بزنید و از دیدن آنها هیجان زده شوید . جزیره جیمزباند ، جزیره نارگیل ، جزیره راچا یای ، جزیره راچانای ، جزیره مای تان ، جزیره هی ، جزیره رنگ یای و … از مهمترین جزایر پوکت هستند که از دیدنی های تایلند نیز محسوب می شوند .

جاذبه های طبیعی پوکت

اماکن تاریخی پوکت

خط ویژه تایلند
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۵
تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا