۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

بلیط هواپیما پاتایا

روزانه گردشگران زیادی به پاتایا سفر می کنند . این شهر با جاذبه های فراوان و همچنین شهرتش برای شب زنده داری ها توانسته یکی از شهرهای مهم توریستی در تایلند باشد . در ادامه اطلاعات کاملی در مورد چکونگی تهیه بلیط پاتایا خواهید دید .
بلیط پاتایا
بلیط پاتایا

همه چیز درباره بلیط پاتایا

به دلیل اینکه پاتایا فرودگاه ندارد ، مسافران باید از طریق زمینی یه این شهر سفر کنند . بنابراین توریستهای خارجی ابتدا باید خود را به بانکوک برسانند و از آنجا به پاتایا سفر کنند . پس بلیط تهران به پاتایا برای خرید بلیط هواپیما پاتایا ، لزوما باید بلیط بانکوک خریداری شود . اگر قصد سفر به پاتایا را در فصول شلوغ دارید ، بهتر است نسبت به تهیه بلیط از ماه ها قبل اقدام کنید . در فصول پاییز ، زمستان ، کریسمس ، نوروز و فروردین که جشن آب برگزار می شود ، تایلند مملو از گردشگر است . بنابراین در این زمان ها بلیط کمیاب و خیلی گران است . فاصله بانکوک تا پاتایا در حدود 134 کیلومتر است و با اتوبوس 2 ساعته به آنجا خواهید رسید .

قیمت بلیط هواپیما پاتایا

نرخ بلیط های پاتایا بستگی به بلیط بانکوک دارد که آن هم به ایرلاین و نرخ ارز بستگی دارد .   برای اطلاع از آخرین قیمت های بلیط تایلند با کارشناسان ما در تماس باشید .    
تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا