۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

مراکز خرید پاتایا

در دهه های اخیر سرمایه گذاری های بزرگی برای ساخت مراکز خرید و بازارهای پاتایا شده است . امروزه فرصت های خرید در پاتایا متنوع و گسترده است . در مراکز خرید پاتایا می توانید مقادیر زیادی از هر چیزی را پیدا کنید. از سوغاتی های منحصر به فرد گرفته تا لباس های برند . بسیاری از این مراکز به عنوان جاذبه های پاتایا نیز محسوب می شوند . در این مراکز ، بولینگ ، سینما و رستوران های معروفی وجود دارد .
مراکز خرید پاتایا
مراکز خرید پاتایا

بهترین مراکز خرید پاتایا

بهترین گزینه های خرید در پاتایا وجود دارد . کیفیت خیرد در پاتایا به حدی است که در این شهر می توانید هر چیزی را که لازم دارید ، بخرید . در پاتایا مراکز متعددی خواهید دید که انواع لوازم آرایشی ، الکترونیک ، اسباب بازی ها ، DVD ، گیاهان ، حیوانات خانگی و عملا هر چیز دیگری که می توانید تصور کنید را می توانید بخرید . این مراکز امکانات بسیار خوبی دارند . اکثرا دارای پارکینگ هستند .
مراکز خرید پاتایا
مراکز خرید پاتایا
ما به توریست ها توصیه می کنیم که سری به رابینسون یا بازار بندرگاه در Laem Chabang بزنید . در این بازارها اجناس به خصوص لباس با قیمت های پایین به فروش می رسند . در فروشگاه های سراسر شهر هم می توانید مرغ سرخ شده کنتاکی ، مک دونالد یا سوسیس بخرید .
مراکز خرید پاتایا
مشهورترین مراکز خرید پاتایا
بازار شب پاتایا مکان بسیار خوبی برای خرید انواع لباس ، ساعت ، عطر و لوازم آرایشی و … را بخرید . البته توجه کنید که این اجناس تقلبی هستند و البته قیمت بالایی دارند و باید چانه بزنید . این بازار از بهترین مراکز خرید تایلند است . بازار شناور از محبوب ترین بازارهای پاتایاست که گردشگران زیادی را به خود جذب کرده است . در این بازار مواد غذایی ، میوه های گوناگون ، سبزیجات تازه و سوغاتی های محلی در قایق هایی به فروش می رسند .
مراکز خرید پاتایا
مرکز خرید پاتایا
در ادامه بهترین مراکز خرید پاتایا را معرفی کرده ایم . با ما همراه باشید .

مراکز خرید پاتایا

خط ویژه تایلند
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۵
تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا