۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

هتل های پاتایا

پاتایا یکی از مهمترین شهرهای تایلند است که سالانه میزبان گردشگران ، تجار ، صنعتگران و بازرگانان زیادی است . هتل های پاتایا با درجه های مختلف امکانات و خدمات متنوعی را به میهمانان ارائه می دهند و در عین حال پاسخگوی هر نوع بودجه و سلیقه ای می باشند .
هتل های پاتایا
هتل های پاتایا
هتل های پاتایا اکثرا در دو خیابان پاتایا ، رود بیچ و سکند بیچ قرار دارند . این خیابان ها در در نواحی ساحلی هستند . هتل های  ستاره پاتایا هتل های لوکسی هستند که هتل های گران پاتایا نیز می باشند . هتل های 4 ستاره پاتایا نیز از هتل هایی هستند که امکانات بسیار خوبی برای توریست ها ارائه می دهند و از بهترین هتل های تایلند به شمار می روند . اگر می خواهید در هزینه هایتان صرفه جویی کنید ، پیشنهاد می کنیم که هتل های 3 ستاره پاتایا و هتل های 2 ستاره پاتایا را برای اقامت انتخاب کنید .
هتل های پاتایا
هتل های ارزان پاتایا

هزینه اقامت در هتل های پاتایا

عواملی همچون درجه هتل ، موقعیت مکانی هتل تایلند پاتایا و امکانات و خدمات آن در قیمت هتل های پاتایا تاثیرگذار هستند . از دیگر عوامل موثر در قیمت هتل پاتایا می توان به فصل سفر اشاره کرد . اگر در فصول خلوت به پاتایا سفر کنید ، قیمت هتل تایلند پاتایا ارزان تر خواهند بود .
هتل های پاتایا
هتل پاتایا
بهترین هتل های پاتایا ، از جمله هتل های لوکس پاتایا ، بوتیک هتل پاتایا ، هتل های ارزان پاتایا و … توسط متخصص ما انتخاب شده اند . برای رزرو هتل پاتایا با ما تماس بگیرید .
بیشتر بخوانید

محبوب ترین هتل های پاتایا

اقامت در معروف ترین هتل های پاتایا را با لذت سفر تجریه کنید

تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا