۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تفریحات پاتایا

پاتایا در امتداد یک جزیره زیبا در ساحل شرقی خلیج تایلند قرار دارد . پاتایا در دهه 1960 تنها یک روستای ماهیگیری بود و امروزه مهمترین مرکز تفریحی در جنوب شرقی آسیاست . این موقعیت سبب شده است که تلاش همه جانبه برای ارائه بهترین چیزها – از تفریح و سرگرمی و ورزش تا فرهنگ و غذاها و … – همچنان ادامه داشته باشد . تفریحات پاتایا و جاذبه های آن گردشگران را از طلوع تا غروب آفتاب سرگرم باشند . همچنین پاتایا شهر تفریحات شبانه است .
تفریحات پاتایا
تفریحات پاتایا

تفریحات پاتایا

می توانید با سفر به پاتایا ، تعطیلاتی لوکس را تجربه کنید . پاتایا شهری است که تفریحات زیادی دارد که شما را بیش از حد شاد کند .  پس از غروب آفتای به خیابان ها بروید و به کشف زیبایی های شب در این شهر زیبا بپردازید . نوشیدنی های و مهمانی های تا طلوع آفتاب ادامه دارد .
تفریحات پاتایا
تفریحات پاتایا
پاتایا شهری همیشه روشن و سرگرم کننده است . زندگی در این شهر ساحلی پر جنب و جوش همواره جاری است .سواحل پاتایا مکانی برای عاشقان ورزش های آبی است . شنا ، غواصی ، قایق رانی ، اسکی و جت اسکی از جمله تفریحات آبی در پاتایا هستند . این فعالیت ها از محبوب ترین تفریحات تایلند به شمار می روند . پاتایا شهری برای فرصت های بی پایان و سرگرمی هاست . بانجی جامپینگ ، پارک آبی ، شوی آلکازار ، مزرعه فیل ها از دیگر مراکز تفریحی پاتایا به شمار می روند .
تفریحات پاتایا
تفریحات پاتایا
در ادامه لیست تفریحات پاتایا را خواهید دید .

مراکز تفریحی پاتایا

خط ویژه تایلند
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۵
تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا