۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

دیدنی های پاتایا

شاید شنیده اید که پاتایا یک شهر زندگی شبانه است . و اگر شما به تفریحات شبانه علاقه نداشته باشید ، احتمالا فکر می کنید که بازدید از پاتایا ایده خوبی نیست . این تصور ممکن است درست باشد اما فقط کمی صبر کنید . آیا واقعا فکر می کنید که محبوبیت پاتایا تنها برای تفریحات شبانه است و هیچ چیز دیگری در این شهر وجود ندارد که گردشگران را سرگرم کند ؟ بهتر است بدانید دیدنی های پاتایا از جمله تصویر بزرگ بودا ، نمای پانوراما از شهر از بالای تپه ، معابد معروف و … در محبوبیت پاتایا بی تاثیر نیستند .
دیدنی های پاتایا
دیدنی های پاتایا

دیدنی های پاتایا

منطقه پاتایا در ساحل شرقی تایلند قرار دارد و جاذبه های فراوانی دارد . سنت های باستانی تایلند ، زیبایی های طبیعی ، هنر ، علم و فرهنگ که هرگز تصور نخواهید کرد . جاذبه های پاتایا واقعا توریست ها را جذب می کنند . به عنوان مثال خانه مقدس پاتایا ساختمانی چوبی و زیباست که غیرممکن است آن را جای دیگری دیده باشید . این بنا یکی از مهمترین دیدنی های تایلند است .
دیدنی های پاتایا
دیدنی های پاتایا
بازار شناور پاتایا و مینی سایام از دیگر جاهای دیدنی پاتایا است که باید در سفر به پاتایا ببینید . از دیگر جاذبه های پاتایا می توان به ساحل پاتایا اشاره کرد که حتما باید بروید .  فقط کمی اراده می خواهد که از بانکوک به پاتایا بروید و سفری به یاد ماندنی را تجربه کنید .  

جاذبه های طبیعی پاتایا

اماکن تاریخی پاتایا

خط ویژه تایلند
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۵
تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا