۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مالزی

تور مالزی یکی از تورهای پرطرفدار جنوب شرق آسیا می باشد که تقریبا در تمام ماه های سال مشتری مخصوص به خود را دارد.مالزی یکی از مقاصد اصلی توریستی جهان محسوب می گردد. این کشور که پایتخت فرهنگی آسیا نیز معرفی شده، توانسته است در رقابت با سایر کشورهای آسیایی، از آن شهرها سبقت بگیرد و به هدف اصلی توریستهای آسیایی تبدیل شود.
تور مالزی 96 تابستان
تور مالزی 96 تابستان
وجود زیر ساخت های قوی برای مسافران در مالزی از قبیل هتل های مالزی، ایستگاه های مترو مالزی، اتوبوس های و تاکسی ها در مالزی که تا پایان شب در حال خدمت رسانی به مسافران مالزی می باشند موجب گردیده است که مسافران خارجی بتوانند به راحتی در این کشور تردد نمایند. بهترین فصل سفر به مالزی بسته به اینکه به کدام یک از شهرهای مالزی سفر می کنید، متفاوت می باشد اما بطور کلی در کشور مالزی در بیشتر ایام سال بارندگی ست و بردن چتر و لباس گرم الزامی ست. ماههای ژوئن تا جولای بهترین زمان برای سفر به مالزی می باشد؛ هرچند که در تمام روزهای سال می توانید از سرگرمی های مختلف تور مالزی استفاده کنید در ضمن اگر تصمیم به خرید در مالزی دارید برای حراج های زمستانی و خرید پوشاک باید اواخر هر سال یا در روزهای مهم مانند اعیاد به مالزی سفر کنید.
تور ارزان مالزی
تور ارزان مالزی
تور مالزی بصورت تک شهر و یا بصورت ترکیبی با شهرهای مختلف مالزی، برگزار می گردد که عبارتند از: تور کوالالامپور، تور پنانگ،تور لنکاوی، تور ترکیبی مالزی ،تور سنگاپور در ضمن رزرو تور مالزی با انواع ایرلاین ها و با کلاس پروازی مختلف امکان پذیر می باشد که عبارتند از: تور مالزی با پرواز قطری، تور مالزی با پرواز امارات، تور مالزی با پرواز عمان ایر، تور مالزی با پرواز ماهان، تور مالزی با پرواز ایران ایر. تعطیلات باما بدلیل داشتن کارگزاری مستقیم و دارا بودن کارشناسان فروش خبره، ارائه دهنده بهترین نرخ ها در زمینه تور مالزی میباشد.شما می توانید بهترین قیمت تور مالزی هتل 5 ستاره را بصورت روزانه از ما استعلام نمایید و بدون شک سعی ما بر اینست که بهترین خدمات را نیز به شما ارائه دهیم.
بیشتر بخوانید

پیشنهاد تور مالزی

لذت سفری دل انگیز با تور مالزی را در لذت سفر تجریه کنید

تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا