۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

رستوران های مالزی

انتخاب بهترین رستوران ها در کشور مالزی از میان رستوران های متعدد درجه یک و بین المللی که دارد، کار بسیار دشواری است. این رستوران ها مجموعه متنوعی از غذاها را به صورت منطقه ای و در سطح بالا ارائه می دهند و اغلب در مکان های بینظیری با مناظر الهام بخش و طراحی داخلی هنرمندانه، قرار دارند.در طی سالهای اخیر، مالزی بواسطه توریست های متعددی که داشت، تکامل یافته و در حال حاضر دارای رستوران های درجه یک دنیا ست که در آنها خلاق ترین سر آشپزهای دنیا را می توان پیدا کرد.
رستوران های مالزی
رستوران های مالزی
کوالالامپور یکی از شهرهای توریستی مالزی، بهترین گزینه برای خوردن مجموعه ای از غذا های خوشمزه ای مانند، غذاهای تازه دریایی، خوراک های سبزیجات غذاهای برنجی و کبابی و همینطور غذاهای بسیار عالی هندی،چینی، اروپایی و غربی است پس برای پیدا کردن بهترین غذا با بهترین طعم ها به رستوران های کوالالامپور بروید.
رستوران های مالزی
رستوران های مالزی
رستوران های سنگاپور هم از سوی توریست ها و منتقدان غذا بخاطر لذت آشپزی ابداعی و طعم های اصیلشان و همینطور راحتی مکان و محیط بزرگی که دارند، همیشه مورد ستایش قرار گرفته اند.رستوران های مدرن سنگاپور با انواع غذاهای مختلف؛ از غذاهای عالی تا غذا فروشی های سیار با قیمت ارزان در تمام شهر گسترده شده اند.

رستوران های مالزی

خط ویژه مالزی
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۱
تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا