۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تفریحات مالزی

مالزی شهریست رنگارنگ، با شبهای زیبا و بلوارهای طولانی. مناطق جذاب برای پیاده روی، ساحل و جزیره های متعدد، تنوع جاذبه‌های طبیعی و برج های بلند ،تفریحات آبی و رستوران های مشهور در مالزی باعث می شوند احساس کنید که در وسط اروپا هستید ، کلیه این تفریحات در مالزی و تفریحات شهرهای توریستی آن از جمله کوالالامپور و سنگاپور و لنکاوی و … پراکنده شده اند.
تفریحات مالزی
تفریحات مالزی
پارک های سرسبز با دریاچه ها، آبنماها و در دسترس بودن همه نوع امکانات جای خوبی برای استراحت و تمدد اعصاب، هستند.اگر از بودجه کافی برخوردارید و می خواهید کمی پول خرج کنید، می توانید تفریحات در کوالالامپور را از رستوران ها و هتل ها شروع کنید و با رفتن به کافه های شبانه بی شمار آن، پارک های آبی، باشگاه غواصی و باشگاه قایقرانی به آن خاتمه دهید، همه اینها باعث می شوند که از سفر به کوالالامپور مالزی لذت ببرید.
تفریحات کشور مالزی
تفریحات کشور مالزی
تفریحات شبانه در مالزی را نمیتوان با دیگر کشورهای دنیا مقایسه کرد چرا که این تفریحات شبانه بسیار هیجان انگیز و فراموش نشدنی هستند در ضمن قیمت تفریحات مالزی با یکدیگر کاملا متفاوت است . در قسمت زیر چند از مورد از تفریحات کشور مالزی را برایتان آورده ایم پس با ما همراه باشید.
  • پارک آبی سان وی لاگون
  • اکواریوم klcc کوالالامپور
  • بلنديهای گتينگ مالزی
  • پارک دریایی پولائو پایار
  • و …

مراکز تفریحی مالزی

خط ویژه مالزی
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۱
تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا