۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

مراکز خرید کوالالامپور

مردم از کوالالامپور، پایتخت و بزرگترین شهر در مالزی به دلایل بسیاری بازدید می کنند. این شهر به مسافران فرصتی را برای یادگیری در مورد یک فرهنگ متفاوت، با غذاهای قومی و معماری که بهترین های شرق و غرب را ترکیب میکند، را می‌دهد. و همچنین برای خرید شما را به بهترین مراکز خرید کوالالامپور دعوت میکند پس هر زمانی که می خواهید می توانید از کوالالامپور بازدید کرده و به خرید بپردازید چرا که دما در این شهر در طول سال زیاد متفاوت نیست.
مراکز خرید ارزان کوالالامپور
مراکز خرید ارزان کوالالامپور
بوکیت بینتانگ یکی از جاذبه های توریستی محبوب در کوالالامپور است که علاوه بر خرید بعنوان یک مکان سرگرمی هم از این مکان استفاده می شود.در اینجا می توانید مغازه های کوچک،رستوران ها و کافه های لوکس و مراکز خرید که در آن محصولات در تمام محدوده قیمت به فروش می رسند را پیدا کنید.
لیست مراکز خرید کوالالامپور
لیست مراکز خرید کوالالامپور
یکی دیگر از مراکز خرید مناسب در کوالالامپور ، برجایا تایمز اسکوئر نام دارد.این مرکز خرید یک مجتمع بزرگ شامل یک مرکز خرید و دو هتل پنج ستاره می باشد که مانند مرکز خرید مانند مراکز خرید پاویلیون بیش از 1000 مغازه خرده فروشی، 65 بازار غذا و جاذبه های سرگرمی را در خود جای داده است.   و اما خرید در کوالالامپور  به اینجا ختم نمی شود ، مراکز خرید کوالالامپور از جمله سوریا کی ال سی سی ،مید والی مگا مال، مرکز خرید گاردن، گالری استارهیل،سان وی پیرامید برای خرید حائز اهمیت هستند که در سفر به کوالالامپور می توانید به این اماکن بروید و از بهترین مراکز خرید مالزی دیدن کنید.

مراکز خرید کوالالامپور

خط ویژه مالزی
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۱
تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا