۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

رستوران های کوالالامپور

اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که در طول سفر به مالزی دلتان برای غذاهای ایرانی از جمله فست فود تنگ می شود در تور کوالالامپور با مشکلی روبرو نمی شوید.پیدا کردن برخی از رستوران های کوالالامپور کار دشواریست، اما خوشبختانه پیدا کردن رستوران های ایرانی در کوالالامپور کار سختی نیست مانند رستوران ایرانی ناب و یا رستوران علی بابا.
رستوران های خوب کوالالامپور
رستوران های خوب کوالالامپور
در بیشتر رستوران های خوب کوالالامپور انواع غذاهای آسیایی و اروپایی سرو می شود چرا که بیشتر توریست ها خارجی هستند و چند مورد از این رستوران ها همان غذای مالزیایی را در اختیار مسافران قرار می دهند و اما اگر به دنبال غذای آماده هستید می توانید رستوران های فست فودی را در هر جای کوالالامپور پیدا کنید. در کنار بازدید شبانه از شهر زیبای کوالالامپور میتوانید یک شام خوشمزه و رومانتیک نیز میل کنید و بهترین رستوران برای این پیشنهاد ،رستوران مارینی است .رستوران marina یکی از دیدنی های کوالالامپور است که بر فراز آن منظره ای از تمام شهر را خواهید دید.
قیمت رستوران های کوالالامپور
قیمت رستوران های کوالالامپور
از آنجایی که کوالالامپور شهری توریستی است و به هر گوشه و کنار آن که نگاه کنید رستوران های زیادی را می بینید، سایت تعطیلا باما در این پست به شما کمک می کند تا در سفر به کوالالامپور به راحتی جایی مناسب برای غذا خوردن را پیدا کنید، پس ما را همراهی کنید. رستوران های معروف در کوالالامپور
  • رستوران نوبو کوالالامپور مالزی Nobu Kuala Lumpur
  • رستوران پینچز تپس بار کوالالامپور مالزی Pinchos Tapas Bar
  • رستوران لیما بلاس نیونیا کوالالامپور مالزی Lima Blas Nyonya Restaurant
  • رستوران هلی لانگ بار کوالالامپور مالزی Heli Lounge Bar
  • فست فود کی جی بی کوالالامپور مالزی KGB

رستوران های کوالالامپور

خط ویژه مالزی
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۱
تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا