۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تفریحات کیش

کیش جزیره ایست در خلیج فارس که تفریحات بخصوص آن همواره نه تنها برای خود مردم خلیج فارس بلکه حتی تماشای آن نیز برای مردم سایر کشورها نیز جذابیت داشته است ، در جزیره ی کیش،نقطه ای برای غذاهای عالی،ساحل های زیبا و فرهنگی بینظیر و شهریست پر از زندگی و گاهی نیز عشق.
تفریحات کیش
تفریحات کیش
جزیره ی زیبای کیش یکی از مکانهای مناسب برای انجام تفریحات آبی ست .در باشگاه ها و مراکز دریایی جزیره کیش امکانات و خدماتی برای گردشگران تور کیش از قبیل دوره های آموزش غواصی، جت اسکی، فلای بورد، اسکی روی آب، گشت با قایق تندرو، گشت تفریحی دور جزیره کیش، اکواریوم شناور، تور جزایر، پاراسل، قایق ماهیگیری تفریحی و بسیاری دیگر ارائه می شود.
تفریحات کیش
تفریحات کیش
مراکز تفریحی کیش برای همه ی سنین مناسب است و گاهی باید برای رفتن به این تفریحات ترس را کنار بگذارید و هیجان را تجربه کنید این تفریحات هیجان انگیز شامل :تم پارک آبی اوشن کیش ،پیست باگی کیش ،بانجی جامپینگ کیش ،پارک بادی مارینا کیش ،کیبل اسکی ،اسکوتر زیر دریایی کیش و … می باشد.   در این مقاله ما قصد داریم اماکن تفریحی و قیمت تفریحات کیش را به شما معرفی کنیم که در صورت سفر به کیش حتما باید آنها را تجربه کنید؛ البته باید بگوییم خیلی از این تفریحات در قالب همان بازدید از جاذبه های گردشگری این کشور انجام می شود پس با سایت تعطیلات باما همراه باشید.  

مراکز تفریحی کیش

خط ویژه کیش
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۵
تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا