۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور استانبول

شهر تاریخی استانبول سالهاست که از مهم ترین شهرهای توریستی دنیا محسوب می باشد و تور استانبول در بین تورهای پرطرفدار قرار گرفته است . شهر استانبول طبیعت زیبایی دارد و آثار تاریخی مجلل (قصرهای عثمانی) برای گردشگران بسیار دلفریب هستند .
تور استانبول
تور استانبول
استانبول یک شهر چهار فصل است که در بهار و پاییز هوای دلچسبی دارد اما گردشگران منتظر بهار و پاییز نمی مانند ! هر موقع سال که به استانبول سفر کنید شهر مملو از گردشگرانی ست که با هیجان خاصی در شهر قدم میزنند . مراکز خرید استانبول و اماکن تفریحی بیش از هر جاذبه دیگری طرفدار دارند . حراج های استانبول در تمام فصول سال یکی دیگر از دلایل سفر به این شهر زیباست .
تور استانبول
تور استانبول
برخی از ماه های سال تقاضا برای سفر به استانبول کم می شود و در نتیجه قیمت تور استانبول کاهش پیدا میکند . این کاهش قیمت اغلب بخاطر کاهش هزینه رزرو هتل در استانبول است . هتل های استانبول در ایام غیر پیک ، با کیفیت بالاتر و نرخ پایین تری خدمات رسانی می کنند .
تور لظه آخری استانبول
تور لظه آخری استانبول
با اینهمه طرفدار تور استانبول اما باز هم میتوانید تور لحظه اخری استانبول یا همان تور دقیقه نود استانبول پیدا کنید و یک سفر ارزان قیمت را تجربه کنید . کافی ست با همکاران ما در تماس باشید .
بیشتر بخوانید

پیشنهاد تور استانبول

لذت سفری دل انگیز با تور استانبول را در لذت سفر تجریه کنید

تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا