۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

دیدنی های استانبول

استانبول توریسم پذیرترین شهر ترکیه است . دیدنی های استانبول تنوع زیادی دارند . آثار تاریخی استانبول و موزه های این شهر از مهم ترین جاهای دیدنی استانبول هستند که بازدید از آنها برای گردشگران در رتبه اول قرار دارد .
دیدنی های استانبول
دیدنی های استانبول
تور استانبول از جمله تورهایی ست که اگر برنامه ریزی درستی نداشته باشید ، در طی آن حتما با کمبود وقت مواجه خواهید شد . دیدنی های استانبول ترکیه از جمله جاذبه های گردشگری استانبول هستند که باید وقتی به بازدید از آنها اختصاص دهید . این مکانها از تنوع زیادی برخوردارند .
جاهای دیدنی استانبول
جاهای دیدنی استانبول
دسترسی به جاهای دیدنی استانبول از طریق وسایل نقلیه متفاوت امکان پذیر است ، البته اگر در میدان تقسیم استانبول ساکن باشید دسترسی به اکثر این اماکن بسیار راحتتر خواهد بود . مسجد سلطان احمد و کاخ توپ کاپی و همچنین میدان هیپودروم و ایاصوفیه همه در یک جا می باشند که می توانید ازمیدان تقسیم سوار اتوبوس سلطان احمد شده و در آنجا پیاده شوید و تمام بناهای تاریخی را با هم دید. از دیگر مکان های دیدنی استانبول میتوان به کاخ دولما باغچه ، تنگه بسفر و برج گالاتا ، کلیسای آب انبار ، موزه مدرن استانبول ، بازار بزرگ ، بازار ادویه و … اشاره کرد .
موزه های استانبول
موزه های استانبول
از مهم ترین اماکن دیدنی استانبول می توان به موارد زیر اشاره کرد :
  • موزه باستان‌شناسی استانبول
  • بازار بزرگ استانبول
  • کاخ توپکاپی استانبول
  • حرمسرای قصر توپکاپی استانبول
  • مسجد ایاصوفیه استانبول
  • مسجد آبی استانبول
تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا