۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور هند

  تور هند با مناظر متنوع و گروه های فرهنگی مختلف، آشپزی فوق العاده و غذاهای لذیذ، تجربه ای فوق العاده برای هر گردشگر از هر جای دنیا رقم خواهد زد. از مناظر با شکوه راجستان و کوه های پوشیده از برف هیمالیا گرفته تا حیات وحش متنوع در پارک های ملی و سواحل بکر کرالا، همه اینها را فقط در سرزمین زیبای هند میتوان یافت. در این کشور زیبا خاطراتی بسازید که تا آخر عمر فراموش نکنید! ما تور ارزان هند را با پکیج های ترکیبی مختلف به شما ارائه می کنیم و تضمین میکنیم که بهترین انتخاب را کرده اید.
تور هند ارزان
تور هند
تور هند شامل تور گوا، تور آگرا، تور بمبئی و دهلی نو می شود. برخی از مهمترین دیدنی های هند را با تورهای خصوصی و یا تورهای گروهی ما کشف کنید. تورهای اسکورت بهترین راه برای بازدید از جاذبه های هند می باشد و راهنمای تور ما در هر زمینه ای شما را یاری خواهد کرد. خود را در میراث فرهنگی هند غرق کنید که شما را با انواع بوها، رنگ ها و عطرها حیرت زده خواهد کرد.

بهترین زمان سفر به هند

آب و هوای هند دارای الگوهای متنوعی است. یکی از اصلی ترین ویژگی های شبه قاره ای ، آب و هوای مرطوب می باشد که در اواخر ماه می در سواحل کرالا پایان می یابد و تا ماه بعدی در سواحل شمال شرقی ادامه پیدا می کند.  هیمالیا از وزش باد در بیشتر مناطق هند جلوگیری می کند و زمستانهای گرم و تابستانهای گرم تر دارد. بهترین زمان مسافرت به هند از ماه اکتبر تا مارس است.  

برای رزرو تور هند ارزان قیمت، آگاهی از قیمت تور هند، رزرو هتلهای هند و آفر لحظه آخری هند از کارشناسان ما کمک بخواهید. ما بهترین ها را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 
بیشتر بخوانید

پیشنهاد تور هند

لذت سفری دل انگیز با تور هند را در لذت سفر تجریه کنید

تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا