۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور گوا

  اگر بخواهیم از شلوغی های شهر دور شویم و به منطقه ای ساحلی برویم، گوا در تور هند اولین جایی ست که به ذهن می رسد. آیا به این فکر کرده اید که چرا؟ چون تعطیلات در گوا ، تجربه ای فوق العاده لذت بخش و به یاد ماندنی را برای شما تضمین می کند. سواحل طلایی گوا بکر و بی نظیر هستند و پس زمینه ای زیبا از درختان نخل و کلبه های چوبی دارند. این جاذبه توریستی به شما این امکان را می دهد تا نگرانی ها را پشت سر بگذارید و خودتان را در شگفتی های طبیعی غرق سازید. البته تور گوا فقط شامل سواحل و روستاها نمی شود بلکه ترکیبی از فرهنگ هندی و پرتغالی را در کوچه پس کوچه ها و معماری های بی نظیر ساختمانها به شما نشان خواهد داد.
تور گوا لحظه آخری
تور گوا
اگر از تماشای غروب آفتاب در سواحل گوا و خوردن غذاهای دریایی سیر شدید، وقتش رسیده سری به شهر قدیمی گوا بزنید. بخش مهمی از گردشگری گوا.. بخش متفاوتی که در تور ارزان گوا ارائه می شود. اگر در شهر قدم بزنید می توانید مخروبه های کلیساهای قدیمی و صومعه های باشکوه را ببینید.

بهترین زمان سفر به گوا

گوا یک مقصد گردشگری تمام وقت می باشد پس نباید نگران بهترین فصل برای سفر به گوا باشید. هر چند از ماه ژوئن تا آگوست برخی مکانهای توریستی ممکن است به دلیل باران شدید تعطیل باشد. البته این فصل بارانی برای رزرو تور گوا ، انتخاب بدی نیست چرا که قیمت بلیط و هتل ارزان تر می باشد و می توانید از جاذبه های تفریحی گوا مثل سفرهای جاده ای لذت ببرید.  

تور گوا یک جاذبه توریستی برای همه سلیقه ها می باشد و مطمئن باشید بهترین خاطره ها را به جای می گذارد. برای آگاهی از قیمت تور گوا، آفر لحظه آخری گوا، تور گوا ارزان قیمت با ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید

پیشنهاد تور گوا

لذت سفری دل انگیز با تور گوا را در لذت سفر تجریه کنید

تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا