۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

دیدنی های گوا

  گوا ایالتی در غرب هند با سواحلی بی نظیر ، یکی از معروف ترین جاذبه های گردشگری هند به شمار می رود. مردم از جاهای دور و نزدیک به خاطر ترکیب متنوع سواحل، تفریحات هیجان انگیز گوا، طبیعت بی نظیر و تاریخ هند به این ایالت کوچک سفر می کنند. برای کشف تمام دیدنی های گوا ، میتوانید یک موتور سیکلت کرایه کنید و به گشت و گذار در مناطق مختلف آن بپردازید.
مکانهای دیدنی گوا هند
مکانهای دیدنی گوا هند
از جمله مکانهای دیدنی گوا میتوان به سواحل، بازارها، محله های لاتین و عمارت های پرتغالی، صومعه های حیوانات، مزارع ادویه و شهر قدیم گوا اشاره کرد. فرهنگ عجیب هندی-پرتغالی را در آشپزی، موسیقی و رفتار مردم گوا خواهید دید. تور گوا بهشتی برای گردشگران ماجراجو می باشد.
جاذبه های دیدنی در گوا
جاذبه های دیدنی در گوا
گوا سرزمین ساحلی می باشد که حدود 40 تا ساحل دارد و هنوز برخی از آنها بکرد و دست نخورده باقی مانده اند. آنجونا، کالانگوته، باگا، دونا پائولا برخی از معروف ترین سواحل گوا می باشد. این ایالت به جز سواحل، جاذبه هایی مثل آشپزی گوا، ورزشهای آبی، فرهنگ رنگارنگ و کلیساهای مقدس دارد که گردشگران تور هند را به خود فرا می خواند. برای اطمینان از لذت بردن از تمامی جاذبه های دیدنی گوا باید فهرست زیر را در اولویت قرار دهید:
  • قلعه چاپورا
  • قلعه آگودا
  • معبد مانگشی
و…  

جاذبه های طبیعی گوا

اماکن تاریخی گوا

خط ویژه هند
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۴ ۶
تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا