۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور گرجستان

  تاریخ باستانی، فرهنگ منحصر به فرد، و همچنین ناشناخته بودن گرجستان در بین گردشگران، فاکتورهایی ست که گرجستان را به جاذبه ای فراموش نکردنی و جالب تبدیل کرده است. گرجستان در بخش مرکزی قفقاز، یکی از مهمترین مناطق جهان واقع شده است. این کشور در مرز اروپا و آسیا قرار دارد، جایی که تمدن شرق و غرب با هم در آمیخته است. آیا تا بحال به گرجستان سفر کرده اید؟ یا مدت طولانی می باشد که زیبایی طبیعی منحصر به فرد این کشور زیبا با اب و هوای تمیز، آبشارهای کوهستانی، دریاچه ها و چشمه های آب سرد را فراموش کرده اید؟ برای بازدید از بناهای فرهنگی و جاذبه های تاریخی گرجستان برنامه ریزی کنید، چرا که هزاران بنای جذاب تاریخی در این کشور وجود دارد. برای رزرو تور گرجستان وقت را از دست ندهید و به ما اعتماد کنید. اگر از دیدن بناهای تاریخی متعدد گرجستان خسته شدید، وقتش رسیده سری به استراحتگاه های گرجستان در حاشیه دریای سیاه بزنید. یادتان باشد از بورجومی (آب معدنی معروف گرجی) حتما بنوشید!
بهترین زمان سفر به گرجستان
تور گرجستان

بهترین زمان سفر به گرجستان

بهترین وقت سفر به گرجستان در ماه می، ژوئن و سپتامبر می باشد. حاشیه های شهر تفلیس در فصل تابستان گرم و مرطوب می باشد، درحالی که مناطق کوهستانی خنک تر و خشگ تر هستند.

مطمئن باشید سفر به گرجستان هرگز خسته کننده نخواهد بود. شما میتوانید یکی از تورهای ترکیبی گرجستان، تور باتومی، تور تفلیس و یا تور ارزان گرجستان را انتخاب کنید و تعطیلاتی به یاد ماندنی رقم بزنید.

 
بیشتر بخوانید

پیشنهاد تور گرجستان

لذت سفری دل انگیز با تور گرجستان را در لذت سفر تجریه کنید

تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا