۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور دبی

دبی یکی از پیشرفته ترین شهرهای جهان است . سرعت تغییر در این شهر بی نظیر است . این شهر توانسته در کمتر از نیم قرن در قلب بیابان به شهری بزرگ و تجاری و در عین حال توریستی تبدیل شود . تور دبی یکی از تورهای محبوب در بین ایرانی هاست . تعطیلات در دبی به یادماندنی خواهد بود . آسمان خراش ها ، سافاری بیابانی ، سفرهای قایق روی نهر ، سواحل برجسته ، رستوران های بین المللی ، هتل های لوکس ، مراکز خرید بی شمار و همچنین فستیوال های خرید نقش موثری در محبوبیت دبی در بین توریست ها دارد .
تور دبی
تور دبی

بهترین زمان تور دبی

دبی فقط دو نوع آب و هوا را دارد : داغ و داغتر . در فصل تابستان اوج گرمای دبی است . بهترین زمان بازدید از دبی از نوامبر تا مارس است . در طول ماه های زمستان ، طرفداران ورزش های آبی و تفریحات ساحلی به دوبی سفر می کنند . این فصل نیز اوج فصل توریستی دبی است . بنابراین باید انتظار جمعیت زیادی را در ساحل جمیرا داشته باشید . اگر می خواهید دبی را در خلوتی ببینید ولی در عین حال تحمل گرما و رطوبت بالای هوا را دارید می توانید در ماه های تابستان به دبی بروید . البته از مزایای سفر در تابستان ارزان بودن است . می توانید در هزینه های سفر به مقدار قابل توجهی صرفه جویی کنید. در دبی سالانه فستیوال های خرید برگزار می شود . در این فستیوال که از سراسر جهان مورد استقبال قرار می گیرد ، می توانید اجناس با کیفیت را با قیمت پایین خریداری کنید . این زمان نیز فرصت خوبی برای سفر با تور دوبی می باشد .
تور دبی
تور دبی

هزینه سفر به دبی

هزینه سفر به دبی به زمانی بستگی دارد که برای سفر انتخاب می کنید . اگر فصل زمستان را ایده آل می دانید ، باید هزینه بیشتری پرداخت کنید . در زمان های فستیوال خرید نیز قیمت تور دبی نیز بالاست . قیمت ارز ، قیمت هتل انتخابی تان ، هزینه بلیط دبی از عوامل موثر در تعیین قیمت تورهای دبی هستند .  
بیشتر بخوانید

پیشنهاد تور دبی

لذت سفری دل انگیز با تور دبی را در لذت سفر تجریه کنید

تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا