۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

مراکز خرید دبی

اگر یک شهر در جهان وجود داشته باشد که به طور جدی به خرید و مراکز خرید پیشرفته اختصاص داشته باشد ، آن دبی است . خریداران زیادی از سراسر خاور میانه و فراتر از دبی به این شهر می آیند تا از غرور و زیبایی مراکز خرید دبی دیدن کرده و بهترین مارک های جهانی را با قیمت مناسب بخرند . آب و هوای دبی ، به طور مداوم آفتابی و در اکثر روزهای سال گرمای شدیدی دارد . برای همین منظور و توسعه بیشتر گردشگری ، سرمایه داری دبی سعی در توسعه مراکز خرید در دبی کرده است . قدم زدن در مرکز خرید در دبی ، تجربه ای در نوع خود بی نظیر است . می توان به طور صریح گفت که دبی بهشت خریداران است .
مراکز خرید دبی
مراکز خرید دبی

ویژگی های مراکز خرید دبی

پس از اولین بازدید از دبی ، به زودی می فهمید که ورزش رسمی شهر خرید است . 96 مرکز خرید در دبی وجود دارد . هیچ جایی بهتر از اینجا نیست برای پیدا کردن لباس کامل ، کت و شلوار خاص ، عطر و ساعت های برند ، وسایل الکترونیکی و خیلی از وسایل دیگر که احتیاج دارید . مراکز خرید در دبی خیلی بیشتر از یک مکان برای خرید کردن است . این مراکز دارای پارک های داخلی ، جاذبه های فرهنگی ، جاذبه های تفریحی و خیلی چیزها که برای سرگرمی شما و خانواده تان در تور دبی کافی است .
مراکز خرید دبی
مراکز خرید دبی

فستیوال های خرید دبی

دبی شهری مخصوص خرید است . به همین دلیل سالانه دو فستیوال خرید در دبی برگزار می شود . یکی در تابستان و دیگری در زمستان . فستیوال زمستانی دبی طرفداران بیشتری دارد چون آب و هوای دبی در این زمان بسیار مطلوب است . در فستیوال های خرید در دبی اجناس با کیفیت تخفیفات زیادی می خورند . می توانید برندهای معتبر را تا 50 درصد تخفیف خریداری کنید . سالانه افراد زیادی از سراسر جهان برای جشنواره خرید دبی به این شهر سفر می کنند .
مراکز خرید دبی
مراکز خرید دبی

مراکز خرید دبی

خط ویژه دبی
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۲
تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا