۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

رستوران های دبی

غذا خوردن یکی از سرگرمی های واقعی در سفر به دبی است . در دبی رستوران های زیادی برای انواع سلیقه ها ، سبک ها و بودجه ها وجود دارد . بیش از 500 رستوران در دبی وجود دارد که خیلی از آنها از بهترین رستوران های جهان به شمار می روند . اکثر رستوران های دبی در داخل هتل ها هستند اما رستوران های خوب مستقل هم زیاد وجود دارد .
رستوران های دبی
رستوران های دبی

همه چیز درباره رستوران های دبی

غذاهای دبی کمی عجیب و غریب هستند . شتر شکم پر ، الهریس ، فلافل ، هوموس ، گجیا ، مجبوس ، شاوارما ، آسارایا ، تبوله ، مهالابیا از معروفترین غذاهای دبی به شمار می روند که در بین گردشگران تور دبی محبوبیت خاصی دارند .
رستوران های دبی
رستوران های دبی
البته در بهترین رستوران های دبی انواع غذاها از جمله برنج ، استیک هندی ، غذاهای تایلندی ، هندی ، ایتالیایی ، فرانسوی ، ژاپنی ، آسیایی ، چینی و … سرو می شود . برخی رستوران های خوب دبی تنها مختص به یک ملیت هستند و برخی دیگر بین المللی . در برخی رستوران ها در شبهای خاصی ، غذاهای متفاوت از منو سرو می شود .  برخی دیگر هم بصورت بوفه هستند و از هر نوع غذایی می توانید تست کنید . 
رستوران های دبی
عکس رستوران های دبی
رستورانهای دبی از ساعت 6 به بعد باز هستند . مردم محلی معمولا دیر غذا می خورند . اگر قبل از ساعت 8 میز رزرو کنید ، فقط با سایر گردشگران غذا می خورید ؛ مهاجرین حدود 9 شب و اعراب از ساعت 10 به بعد به رستوران می روند .  

رستوران های دبی

خط ویژه دبی
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۲
تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا