۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

هتل های دبی

دبی شلوغ ترین شهر در امارات متحده عربی است . مرکز تجاری پویا بین المللی که از یک شهر توریستی فراتر رفته است . دبی سریع ترین شهر رو به رشد در جهان شناخته شده است . اگر چه این شهر به عنوان “شهر خرید در خاورمیانه” شناخته شده است ولی جاذبه های فرهنگی ، گردشگری و تفریحی این شهر نیز بسیار محبوب می باشند . باتوجه به تعداد زیاد گردشگران مسلما هتل های دبی نیز باید دارای استانداردهای بالایی باشند . این شهر هتل های زیادی دارد که از امکانات بالایی برخوردارند .
هتل های دبی
هتل های دبی

ویژگی های بهترین هتل های دبی

هتل های دبی در سراسر شهر پراکنده اند . اما بیشترین هتل ها در منطقه دیره ، جمیرا ، بردوبی ، البرشا و خیابان شیخ زاید قرار دارند . می توانید با توجه به بودجه و نوع سفرتان هتل خود را انتخاب کنید . می توانید قیمت هتل ها را از کارشناسان را بخواهید ، تور دبی هتل ها را با قیمت کمتری رزرو می کند .
هتل های دبی
هتل های دبی
منطقه دیره در مرکز شهر قرار دارد . هتل های الغریر روتانا ، هتل هایت رجنسی و هتل  لندمارک ، هتل های اقتصادی و اسلامی الجوهر از هتل های دبی در منطقه دیره هستند . منطقه بردبی در غرب خور دبی قرار دارد و منطقه تاریخی دبی محسوب می شود . این منطقه از مناطق آرام دبی است . هتل رافلز (به سبک اهرام مصر)، رز ریحان روتانا (دومین هتل بلند جهان با ۳۳۳ متر ارتفاع) ، وینچستر و اکسکلوسیو در بردبی قرار دارند . منطقه جمیرا منطقه ای لوکس در دبی است که هتل های لوکسی در آنجا وجود دارند . اکثر هتل های پنج ستاره دبی در این منطقه قرار دارند . هتل قصر ، هتل گراسونور و هتل سوفیتل در جمیرا واقع شده اند .
هتل های دبی
هتل دبی

قیمت هتل های دبی

از مهمترین معیار های تور خوب ، هتل با کیفیت و در کتار آن قیمت مناسب آن است . هتل های دبی از بالاترین کیفیت برخوردانرد و پاسخگوی هر نوع بودجه ای هستند . اگر می خواهید در هزینه تان صرفه جویی کنید ، هتل های 4 ستاره دبی و هتل های 3 ستاره دبی از هتل های دبی با قیمت مناسب هستند . منطقه هتل ، قیمت ارز ، امکانات و خدمات در تعیین قیمت هتل در دبی موثر هستند .
 
بیشتر بخوانید

محبوب ترین هتل های دبی

اقامت در معروف ترین هتل های دبی را با لذت سفر تجریه کنید

تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا