۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تفریحات دبی

دبی از پرطرفدارترین شهرهای جهان است . چطور می شود شهری بیابانی و ساحلی گرم این اندازه محبوب باشد ؟ تا وارد دبی نشوید این حرف به شما اثبات نخواهد شد . دبی شهری لوکس و بسیار پیشرفته است . تفریحات دبی از جمله پیشرفته ترین پارک آبی جهان ، بزرگترین دلفیناریوم جهان و سریع ترین رولر کاستر از ویژگی های این شهر است .
تفریحات دبی
تفریحات دبی

مهمترین تفریحات دبی

دبی طیف گسترده ای از فعالیت های فرهنگی و مدرن برای همه گردشگران تور دبی دارد . با توجه به تابش خورشید ، گلف یک راه عالی برای سرگرمی در اوایل صبح است . برای کسانی که با کودکانشان سفر کرده اند نیز پارک آبی راهی ایده آل برای تخلیه انرژی کودکان و همچنین خنک شدن است . سواحل دبی نیز یکی از مغناطیس های گردشگری در دبی است . اگر در فصل مناسب به دبی سفر کنید ، می توانید از تفریحات ساحلی دبی لذت ببرید .
تفریحات دبی
تفریحات دبی
در ادامه مهمترین تفریحات در دبی را معرفی کرده ایم . اسکی : یکی از بهترین سرگرمی ها در دبی است . در مرکز خرید امارات می توانید از اسنوبورد و اسکی در تمام سطوح لذت ببرید . در اینجا می توانید هم خرید کنید و هم تفریح . کروز دوبی و سواری : در امتداد نهر دبی ، کروز و قایق سواری برای گردشگران تور دبی در نظر گرفته شده است . در یک قایق سنتی سوار شوید و از خوردن شام لذت ببرید و زیبایی های دبی را در شب ببینید .
تفریحات دبی
تفریحات دبی
سواحل دبی : ساحل جمیرا محبوب ترین ساحل توریستی با تعداد زیادی استراحتگاه های خصوصی است که در دیرا قرار دارد . تفریحات ساحلی می تواند ساعتها شما را سرگرم کند . کویر سافاری : یکی از بهترین تفریحات در دبی سافاری است . سفر به بیابان راهی فوق العاده برای خروج از شهر است . اسکی ماسه ، رانندگی در کویر ، شترسواری و … از تفریحات کویری دبی هستند .

مراکز تفریحی دبی

خط ویژه دبی
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۲
تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا