۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

دیدنی های دبی

دبی بدون شک یکی از محبوب ترین مقصدهای گردشگری در جهان است . یک شهر که از یک روستای ماهیگیری به مرکز سرگرمی و تفریحی مدرن رشد کرده است و توانسته جمعیت زیادی را از سراسر جهان جذب می کند . آنچه که در دبی می بینید ، در دهه های گذشته شکل گرفته است . در دبی آنقدر جاذبه وجود دارد که هیچوقت احساس خستگی نخواهید کرد . دیدنی های دبی ، از بلندترین ساختمان در جهان ، به بزرگترین مجمع الجزایر مصنوعی که تاکنون ساخته شده است ، را مشاهده خواهید کرد . در اینجا نگاهی به بهترین مکانهای دیدنی در دبی انداخته ایم که باید در سفر خود به شهر طلایی بازدید کنید .
دیدنی های دبی
دیدنی های دبی

معروفترین دیدنی های دبی

آبنمای دبی  یکی از زیباترین جلوه های آب و موسیقی در جهان ؛ آبنمای دبی یکی از بزرگترین چشمه های طراحی شده در جهان است که در مرکز دبی قرار دارد . تماشای نمایش آبنمای دبی قطعا یک تجربه فراموش نشدنی در تور دبی خواهد بود . برج خلیفه بلندترین ساختمان دنیا نیازی به معرفی ندارد . با ارتفاع بالایی 829.8 متر (2722 فوت) . این ساختمان در قلب دبی قرار دارد و می توان تقریبا در هر نقطه از شهر آن را دید . بدون بازدید از برج خلیفه سفر به دبی کامل است.
دیدنی های دبی
دیدنی های دبی
برج العرب برج العرب به عنوان لوکس ترین هتل در جهان شناخته شده است و همچنین یکی از معروفترین معجزات در دبی است . این برج نماد دبی می باشد . دبی مارینا یکی از پروژه های بلندپروازانه چند دهه گذشته است که در امتداد خلیج فارس ساخته شده است . دبی مارینا یک کانال مصنوعی طولی 3 کیلومتر است و دارای یکی از پیشرفته ترین خطوط آب و هوایی است .
دیدنی های دبی
دیدنی های دبی
پالم جمیرا پالم جمیرا ، ساخته شده از زمین هایی که از دریا گرفته شده است ، یکی از مکان های پرطرفدار در دبی محسوب می شود و شامل برخی از خانه های لوکس ، هتل ها ، مراکز تفریحی ، رستوران ها و باشگاه های ساحلی منزل می باشد .    

دیدنی های دبی

خط ویژه دبی
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۲
تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا