۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

بلیط هواپیما بانکوک

در هنگام برنامه ریزی سفر به جنوب شرقی آسیا ، بانکوک در بالای فهرست قرار دارد . با در دسترس بودن پروازهای ارزان قیمت به بانکوک ، جای تعجب نیست که این شهر تبدیل به یک مقصد محبوب شده باشد . درپاییز بیش از زمان های دیگر تور بانکوک متقاضی دارد . بنابراین اگر قصد سفر ماه های پاییزی را دارید ، بهتراست از ماه ها قبل بلیط هواپیما بانکوک را رزور کنید تا با نبود بلیط هواپیما بانکوک و یا گرانی بیش از حد مواجه نشوید . در کریسمس ، اسفند ، نوروز و فروردین نیز باید حداقل از دوماه قبل برای رزرو بلیط بانکوک اقدام کنید .
بلیط بانکوک
بلیط بانکوک

بلیط هواپیما بانکوک

چندین پرواز به بانکوک وجود دارد که روزانه از بسیاری از کشورها به زمین بانکوک می نشیند .  فرودگاه سووارنابومی – فرودگاه اصلی بانکوک است و ترمینال سه از همه شلوغ تر است. پروازهای بانکوک به دو صورت مستقیم و غیرمستقیم هستند . ماهان و تای ایرویز پرواز مستقیم به بانکوک دارند . امارات ، الاتحاد ، عمان ایر ، ایرآسیا ، گلف ایر ، نیز پروازهای غیرمستقیم به بانکوک دارند .
بلیط بانکوک
بلیط لحظه آخری بانکوک

قیمت بلیط هواپیما بانکوک

به طور معمول بلیط هوایی بانکوک (رفت و برگشت) در حدود 1/900/000 هزار تومان می باشد که این قیمت با ایرلاین های مختلف متفاوت است . ولی در زمان های خلوت ، بلیط های چارتری بانکوک به حدود 1/500/000 هزار تومان نیز می رسد . بهترین زمان خرید بلیط پرواز بانکوک ، اوایل پاییز است . برای اطلاع از آخرین قیمت بلیط های بانکوک و بلیط تایلند با کارشناسان ما تماس بگیرید .
تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا