۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

مراکز خرید بانکوک

رفتن به بازار و مراکز خرید یکی از فعالیت های دوست داشتنی گردشگران است . مراکز خرید مدرن و چند طبقه ی بانکوک، بهشتی برای عاشقان خرید هستند . از MBK افسانه ای به Emporium پیچیده ، از سیام دیسکاوری مشهور تا مرکز جهانی پلازا و یا سیام پاراژون بی نظیر . در بانکوک با هر بودجه ای می توانید خرید کنید . مراکز خرید بانکوک بسیار مدرن و در حد جهانی هستند . ساعتها در این مراکز بگردید ، اگر خسته شدید ، می توانید بنشینید و یا به کافه و رستوران ها بروید و نوشیدنی و غذا بخورید .
مراکز خرید بانکوک
مراکز خرید بانکوک

بهترین مراکز خرید بانکوک

ترمینال 21 و مرکز پلازا راما 9 از جدیدترین مراکز خرید بانکوک هستند . این مراکز جایی هستند که شما می توانید بهترین فروشگاه های مد در جهان ، مارک های جهانی ، فروشگاه های کتاب ، فروشگاه های تخصصی ، قفسه های لوازم جانبی و انواع محصولات لوکس را انتخاب کنید . این همه تنوع برای یک مرکز خرید فوق العاده است . این مراکز دارای تهویه مطبوع هستند و جایگزین خوبی برای بازارهای شلوغ هستند . فقط کفش راحتی فراموش نکنید .
مراکز خرید بانکوک
مراکز خرید بانکوک
برای خرید وسایل الکترونیکی و محصولات باکیفیت بالا ، Gaysorn انتخاب خوبی است . برای خرید تلفن های همراه به MBK بروید . اگر می خواهید لوازم جانبی ، لباس مد ارزان و یا مجموعه ای عالی از لباس های کودک و بچه ها بخرید ، Platinum Fashion Mall را انتخاب کنید . تمامی مراکز خرید از جمله سنترال ورلد بخاطر غذا و نوشیدنی هایشان مشهور هستند . برای فرار از هوای سرد و یا گرم و یا یک روز بارانی ، رفتن به مراکز بانکوک فکری عالی است .
مراکز خرید بانکوک
مراکز خرید بانکوک
یکی دیگر از مشهورترین بازارهای بانکوک ، بازار شبانه است . در بازار شبانه پات پونگ بانکوک می توانید انواع کالاها و مارک های تقلبی ساعت‌ ، لباس ، کیف و لوازم آرایش ، را بخرید . بازارهای شناور که از معروفترین مراکز خرید تایلند هستند ، نیز مکان خوبی برای خرید انواع سوغاتی محلی و میوه‌های رنگارنگ و لذیذ استوایی ، سبزیجات مختلف ، آب‌میوه‌ها و غذاهای محلی می باشند .
مراکز خرید بانکوک
مراکز خرید بانکوک
در ادامه بهترین مراکز خرید بانکوک را معرفی کرده ایم . با ما همراه باشید .

جاذبه های طبیعی بانکوک

اماکن تاریخی بانکوک

خط ویژه تایلند
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۵
تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا