۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

رستوران های بانکوک

هنگامی که به صحبت از رستوران در بانکوک میشود ، سوال این نیست که، کجا و یا حتی زمانی که غذا بخوریم . با امکانات فراوانی که در سرتاسر پایتخت وجود دارد ، ممکن است تعجب کنید که سوال اینست که چگونه بیشترین استفاده را از آن داشته باشید . آیا شما به دنبال سبک ، عطر و طعم های جدید هستید و می خواهید غذاهای بهترین سرآشپزهای دنیا را مزه کنید ؟ بدون شک رستوران های بانکوک انتخاب خوبی است .
رستوران های بانکوک
رستوران های بانکوک

رستوران های بانکوک

در بانکوک رستوران های زیادی وجود دارد که از بهترین رستوران های تایلند به شمار می روند . رستوران هایی که در هتلهای لوکس هستند نیز از رستوران های معروف بانکوک می باشند که البته این رستوران ها ارزان نیستند و به کسانی که قصد صرفه جویی دارند توصیه نمی شود . غذاهای خیابانی بانکوک از دیگر غذاخوری های محبوب در بین گردشگران می باشد . این مکان ها بهترین غذاهای تایلندی را ارائه می دهند .
رستوران های بانکوک
رستوران های بانکوک
روزانه توریست های زیادی به رستوران های بانکوک رفته و طعع انواع غذاهای تایلندی و بین المللی را می چشند . ولی اگر ذائقه تان با این نوع غذاها سازگار نیست می توانید به رستوران های ایرانی بانکوک بروید و غذای ایرانی نوش جان کنید . در بانکوک رستوران های چینی ، هندی ، ایتالیایی و انواع رستوران های دیگر را می توانید پیدا کنید که غذاهای ملل دیگر را سرو می کنند .
رستوران های بانکوک
رستوران های بانکوک
در ادامه با معروف ترین رستوران ها در بانکوک آشنا خواهید شد .

جاذبه های طبیعی بانکوک

اماکن تاریخی بانکوک

خط ویژه تایلند
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۵
تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا