۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

هتل های بانکوک

بانکوک پایتخت تایلند و یکی از شهرهای مهم و شلوغ این کشور است . اکثر کسانی که به تایلند سفر می کنند ، حداقل یک شب را در بانکوک سر می کنند . بنابراین بانکوک هتل های زیادی دارد که بتواند میزبان همه گردشگران باشد . هتل های بانکوک در مناطق مختلف شهر پراکنده اند و امکانات و خدمات مناسبی را به میهمانان خود ارائه می دهند .
هتل های بانکوک
هتل های بانکوک
با توجه به نوع سفرتان می توانید انتخاب کنید که در چه منطقه ای از بانکوک اقامت کنید . اگر به مناطق تاریخی علاقه مندید پیشنهاد می شود که در منطقه خائو سان هتل رزرو کنید . ولی این منطقه دسترسی راحتی به حمل و نقل عمومی ندارد . منطقه سوخومیت به کسانی پیشنهاد می شود که خرید کردن در اولویتشان قرار دارد . منطقه سیلوم نیز یک منطقه تجاری است و برای کسانی که به منظور تجارت به تایلند سفر کرده اند ، مناسب است .
هتل های بانکوک
هتل های بانکوک
هتل های 5 ستاره بانکوک هتل های لوکسی هستند که امکانات و خدمات عالی برای گردشگران در نظر گرفته اند و از بهترین هتل های تایلند به شمار می روند . هتل های 4 ستاره بانکوک و هتل های 3 ستاره بانکوک نیز خدمات خوبی به میهمانان ارائه می دهند .

هزینه اقامت در هتل های بانکوک

در قیمت هتل های بانکوک عوامل مختلفی همچون درجه هتل ، موقعیت مکانی هتل تایلند بانکوک و امکانات و خدمات آن موثر هستند . از دیگر عوامل قیمت هتل بانکوک می توان به فصل سفر اشاره کرد . اگر در فصل خلوت به بانکوک سفر کنید ، قیمت هتل ها ارزان تر هستند .
هتل های بانکوک
هتل های بانکوک
بهترین هتل های بانکوک ، از جمله هتل های لوکس بانکوک ، بوتیک هتل های بانکوک ، هتل های ارزان بانکوک و … توسط متخصص ما انتخاب شده اند . با ما همراه باشید .
بیشتر بخوانید

محبوب ترین هتل های بانکوک

اقامت در معروف ترین هتل های بانکوک را با لذت سفر تجریه کنید

تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا