۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تفریحات بانکوک

یکی از بهترین چیزهایی که در مورد بانکوک شنیده ایم و همیشه وجود دارد ، اینست که شما هیچوقت در بانکوک خسته نمی شوید .  این شهر تنها محدود به اماکن دیدنی نیست . فعالیت های زیادی وجود دارد که می توانید تمام روز را لذت ببرید . شهرت بانکوک برای موی تای است . البته دیگر تفریحات بانکوک چون غواصی و بولینگ نیز در بین گردشگران محبوبیت دارند . فعالیت های غیر معمول چون کلاس های تانگو نیز انتخاب خوبی می تواند برایتان باشد .
تفریحات بانکوک
تفریحات بانکوک

تفریحات بانکوک

بانکوک دارای تفریحات آبی مفرحی است . واکر در دریاچه تاکو ، تالاب فنتزیا و Flow House از جمله پیشنهادات ما به گردشگران می باشد . واکر راهی عالی برای فرار از شلوغی شهر است . دریاچه تاکو که حدود 40 دقیقه از مرکز شهر فاصله دارد ، بهترین مکان برای انجام این کار است. Flow House Bangkok یک دستگاه موج مصنوعی و باشگاه ساحلی در قلب بانکوک است که راهی برای سرگرم کردن خانواده ها و افزایش آندرنالین می باشد .
تفریحات بانکوک
تفریحات بانکوک
از دیگر تفریحات تایلند که در بانکوک نیز وجود دارد ، ورزش موی تای است . موی تای یا بوکس تایلندی  یکی از ورزش های رزمی پر هیجان است که در رینگ انجام می شود و ورزش ملی تایلند نیز می باشد . دنیای وحش سافاری بانکوک ، شام در کشتی بانکوک ، دریم ورلد بانکوک از دیگر مراکز تفریحی بانکوک به شمار می روند .
تفریحات بانکوک
تفریحات بانکوک
در ادامه با ما همراه باشید تا با تفریحات بانکوک آشنا شوید .  

جاذبه های طبیعی بانکوک

اماکن تاریخی بانکوک

خط ویژه تایلند
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۵
تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا