۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

دیدنی های بانکوک

بانکوک یکی از محبوب ترین مقاصد برای مسافران است . این شهر که در کنار رودخانه چائو پرایا واقع شده است ، از شهرهای تاریخی تایلند می باشد که دارای آثار دیدنی فراوانی است . بانکوک علاوه بر اینکه بافت تاریخی و سنتی خود را حفظ کرده است ، از شهرهای مدرن در جهان به شمار می رود . دیدنی های بانکوک از جمله بناهای تاریخی و معماری های قابل توجه به خوبی تاریخ و فرهنگ تایلند را نشان می دهند .
دیدنی های بانکوک
دیدنی های بانکوک

دیدنی های بانکوک

وات فو که در قرن هفتم ساخته شده است ، یکی از مهمترین دیدنی های بانکوک است . مجسمه بودایی 15 متری از ویژگی های اصلی این معبد است . دیوارهای معبد نقاشی های شگفت انگیزی دارد . یک گالری در این معبد وجود دارد ، که بازدیدکنندگان مجموعه ای از مجسمه های نادر (در حدود 400 مورد) را می بینند . به مسافران توصیه می شود که بازدید از کاخ سلطنتی را فراموش نکنند . این کاخ نماد اصلی فرهنگ قرون وسطایی است . این ساختمان در منطقه قدیمی بانکوک واقع شده است . امروزه قصر برای میزبانی جلسات مهم حکومتی ، مراسم مذهبی و سایر رویدادها استفاده می شود . سالن های لوکس و گالری ها بسیار جالب هستند ، اما طراحی بیرونی اقامتگاه سلطنتی سابق کمتر قابل توجه است .
دیدنی های بانکوک
دیدنی های بانکوک
بازار شناور یکی از مکان های غیر معمول در پایتخت و از محبوب ترین دیدنی های تایلند است . تنها راه رسیدن به بازار ، استفاده از یک قایق است. در این بخش از شهر ، بسیاری از کانال های کوچک وجود دارد . در این بازار سوغات و غذاهای دریایی کالاهای معمولی به فروش می رسد . اکثر فروشندگان در بازار زنان هستند . بازدید از این بازار را به هیچ وجه از دست ندهید .
دیدنی های بانکوک
دیدنی های بانکوک
رز گاردن بانکوک ، رودخانه کوای بانکوک ، شهرسوخته آیوتایا بانکوک ، دنیای وحش سافاری بانکوک ، ساخومویت بانکوک و مزرعه تمساح بانکوک از دیگر مکان های دیدنی بانکوک به شمار می روند .  

جاذبه های طبیعی بانکوک

اماکن تاریخی بانکوک

خط ویژه تایلند
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۵
تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا