۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور آنکارا

تور آنکارا از تورهای ترکیه است که در رزرو آن بیش از آنکه به جنبه های تفریحی و توریستی توجه شود ، به ادارات و سفارتخانه ها ، اهمیت داده میشود . شهر آنکارا از نظر زیبایی و قدمت از سایر شهرهای توریستی ترکیه چیزی کم ندارد و میتواند گزینه خوبی برای سفر در بهار و پاییز باشد .
تور آنکارا
تور آنکارا
شهر آنکارا پایتخت ترکیه ، مانند استانبول ترکیبی از تاریخ و مدرنیته می باشد . برخی از مراکز خرید آنکارا بسیار مدرن و برخی دیگر مانند خیابان مسگران يا باکیرجیلار چارشیسی محل ارائه اشیای جالب قدیمی ، اشیای مسی ، جواهرات ، فرش ، لباس ، عتیقه جات و کارهای سوزن دوزی شده است و نشانه‌های سنتی دوران گذشته در آن بچشم میخورد . موزه های آنکارا ، اماکن توریستی و تفریحات این شهر همگی برای توریستها بسیار جذاب هستند .
تور ارزان آنکارا
تور ارزان آنکارا
حنما میدانید که از نظر آب و هوایی ، بهترین وقت سفر به آنکارا ، ماههای اردیبهشت ، خرداد ، شهریور  و مهر است اما شهر در سراسر سال میزبان گردشگرانی از سراسر دنیاست . آنکارا یک شهر نسبتا ارزان است و قیمت تمام شده اقامتگاه و غذا در این شهر برای توریستها بسیار مناسب است . برای تجربه یک تور ارزان آنکارا میتوانید هتل و یا پرواز ارزان قیمتی انتخاب کنید . اکثر ایرلاین ها به آنکارا پرواز دارند و شما میتوانید تور آنکارا با پرواز ترک و یا تور آنکارا با پرواز ایرانی را تجربه کنید : پرواز ایران ایر ، پرواز ماهان ، پرواز ترکیش ،  پرواز اطلس جت ، پرواز قشم ایر ، پرواز تابان ، پرواز کاسپین ، پرواز معراج و پرواز زاگرس همگی به آنکارا پرواز دارند .
تور آنکارا
تور آنکارا
اگر قصد سفر به آنکارا را دارید ، قیمت تور آنکارا ، رزرو هتل های آنکارا ، رزرو تور آنکارا سفارت آمریکا ، تور آنکارا سفارت کانادا ، بلیط آنکارا و تور لحظه آخری آنکارا را از همکاران ما بخواهید .
بیشتر بخوانید

پیشنهاد تور آنکارا

لذت سفری دل انگیز با تور آنکارا را در لذت سفر تجریه کنید

تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه پنجم ، پلاک ۱۵ واحد ۴
۰ ۲ ۱ - ۵ ۷ ۹ ۰ ۶ ۰ ۷ ۰

تور مسافرتی

رزرو هتل

رزرو بلیط

ویــزا